L22KH20-3EAGH11
BACO Controls, Inc.
22mm Green 2 Pos Mom Ill Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 230V LED, 3 Pos Clip
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +