- L22KE03-3E11
L22KE03-3E11
BACO Controls, Inc.
22mm Black 2 Pos Maint Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 3 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
Description
Search Keywords: L22KE033E11
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:BACO Controls, Inc.
Part No:L22KE03-3E11
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
COO:FR
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:2 Position13955
Pole Throw Configuration:DPST13947
Actuator Style:Knob13922
Illumination Color:N/R
Illumination Type:N/R
Typical Illumination Voltage:N/R
Maximum Current Rating:6@120VAC A