- L22KC01-1E10
L22KC01-1E10
BACO Controls, Inc.
22mm Red 2 Pos Maint Sel Sw Black Bezel w/ 1 NO, 1 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description