L22EM10-3EARM11
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Turn Ill Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 130V LED, 3 Pos Clip
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +