- L22ED04-1E10
L22ED04-1E10
BACO Controls, Inc.
22mm Yellow 40mm Mushroom Push-Turn Black Bezel w/ 1 NO, 1 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description