- L22ED04-1E01
L22ED04-1E01
BACO Controls, Inc.
22mm Yellow 40mm Mushroom Push-Turn Black Bezel w/ 1 NC, 1 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description