- L22ED02-3E11
L22ED02-3E11
BACO Controls, Inc.
22mm Green 40mm Mushroom Push-Turn Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 3 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description