L22ED01G-1E10
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Turn Black Bezel w/ Arrows, 1 NO, 1 Pos Clip
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +