- L22DU01-3E11
L22DU01-3E11
BACO Controls, Inc.
22mm Red 54mm Mushroom Flag Indicator Push-Pull E-Stop w/ 1 NO 1 NC, 3 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description