L22CK20-3EAGH01
BACO Controls, Inc.
22mm Green Projected Maint Ill PB Black Bezel w/ 1 NC, 230V LED, 3 Pos Clip
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +