L22AK20-3EAGM11
BACO Controls, Inc.
22mm Green Projected Mom Ill PB Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 130V LED, 3 Pos Clip
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +