- L22AD01-3E20
L22AD01-3E20
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Mom PB Black Bezel w/ 2 NO, 3 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description