- L22AC01-1E10
L22AC01-1E10
BACO Controls, Inc.
22mm Red 32mm Mushroom Mom PB Black Bezel w/ 1 NO, 1 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description