- L22KF02-1E01
L22KF02-1E01
BACO Controls, Inc.
22mm Green 2 Pos Maint Sel Sw Black Bezel w/ 1 NC, 1 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description