- L22EC01-3E02
L22EC01-3E02
BACO Controls, Inc.
22mm Red 32mm Mushroom Push-Turn Black Bezel w/ 2 NC, 3 Pos Clip
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description