CWR09FC476KB-TR25
AVX
Cap Tant Solid 47uF 10V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) SMD (0.1%FR) 0.9 Ohm 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +