CCR06CG183GR
AVX
Cap Ceramic 0.018uF 50V C0G 2% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +