100A5R1BW150XT
AVX
RF/Microwave porcelain multilayer ceramic capacitor with 5.1 pF capacitance, ±0.1 pF tolerance, and 150 VDC rated voltage in C ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
RF/Microwave porcelain multilayer ceramic capacitor with 5.1 pF capacitance, ±0.1 pF tolerance, and 150 VDC rated voltage in Case A size.