08055A6R8CAT2A
AVX
Cap Ceramic 6.8pF 50V C0G 0.25pF SMD 0805 125Ž T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tape and Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +