08055A1R0CAT2A
AVX
0805 1 pF 50 V A±0.25 pF Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tape and Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +