06036C105MAT2A
AVX
Cap Ceramic 1uF 6.3V X7R 20% SMD 0603 125A°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +