06035A8R2DAT2A
AVX
0603 8.2 pF 50 V A±0.5 pF Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +