04023J4R3BBSTR
AVX
0402 4.3 pF 25 V A±0.1 pF Tolerance Accu-P Thin Film RF Microwave Capacitor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +