- TSF-120-ARC-300
TSF-120-ARC-300
ATC Diversified Electronics
Time Delay Relay 120VAC 1A ( 50.8mm 50.8mm 31.75mm) Surface Mount/Screw Mount
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description