- TBU-120-ADA
TBU-120-ADA
ATC Diversified Electronics
Time Delay Relay 120VAC 10A DPDT ( 44.5mm 61mm 93.98mm) Socket
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description