AFFC-100-17-102-11
Assmann WSW Components
Cable Ffc/fpc 17POS 1MM 4"
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable Ffc/fpc 17POS 1MM 4"