AFFC-050-30-153-11
Assmann WSW Components
CABLE FFC 30POS 0.50MM 6"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
CABLE FFC 30POS 0.50MM 6"