- SIL40C-12SADJ-VJ
SIL40C-12SADJ-VJ
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.9V to 5V 40A 23-Pin SIL
Description
Search Keywords: SIL40C12SADJVJ
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Artesyn / Advanced Energy
Part No:SIL40C-12SADJ-VJ
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8542390000
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:60.96 x 13.2 x 31.75 mm