- SIL30C-12SADJ-V
SIL30C-12SADJ-V
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 0.9V to 5V 30A 150W 23-Pin SIP Module
Description
Search Keywords: SIL30C12SADJV
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Artesyn / Advanced Energy
Part No:SIL30C-12SADJ-V
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8542390000
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:60.96 x 13.2 x 31.75 mm