- LCM600N-T-5
LCM600N-T-5
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 600W - 15VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Standby - Conformal Coat - 2.4 x 4.5 x 7.5 inches
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description