- LCM600L-4-A
LCM600L-4-A
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 600W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC Connector - 2.4 x 4.5 x 7.5 inches
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description