- LCM300L-T-2
LCM300L-T-2
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 300W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Reverse Air - 1.61 x 4 x 7 inches
Description