- LCC1200-48U-4P
LCC1200-48U-4P
Artesyn / Advanced Energy
Enclosed AC-DC Power Supply - 1200W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - -40 to +85°C - Standby 5VDC@1.5A - I2C / PMBus - IP65
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description