- AEE10A18-L
AEE10A18-L
Artesyn / Advanced Energy
DC-DC Converter Module - 50W - Vin: 9 to 36VDC - Vout: 5VDC @ 10A - PCB Through Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Description