- ADN20-24-1PM-C
ADN20-24-1PM-C
Artesyn / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W 9-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description