MSAS12ML-SASML-SD010
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Screw Thread, ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 10000mm, IP68 / IP69K