M12T-04PFFS-SH8C30
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, T Code, Metal, 12A, 04 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
M12 Metric Circular Connector, T Code, Metal, 12A, 04 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 300mm, IP68 / IP69K