M12S-04PFFS-SH8B30
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, S Code, Metal, 12A, 04 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, S Code, Metal, 12A, 04 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 300mm, IP68 / IP69K