M12A-12PFFS-SH8C50
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 500mm, IP68 / IP69K