FLBC-10FGMS-GCP-211
Amphenol LTW
FLOS, B Series C Size, Metal, 2.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Pull, Solder, Field Installable, Φ5. ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
FLOS, B Series C Size, Metal, 2.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Pull, Solder, Field Installable, Φ5.3 - Φ6.2mm