DD-14RFMC-RS7B50
Amphenol LTW
RBL, Large Size, Plastic, 5A, 14 pins, Female Connector, Male Contact, Square, Push Lock With Latch, Crimp, Receptacle With Ca ...
Description +
RBL, Large Size, Plastic, 5A, 14 pins, Female Connector, Male Contact, Square, Push Lock With Latch, Crimp, Receptacle With Cable/Wire, Length 500mm, IP67 Unmated