DD-14AFFM-QL8D10
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 5A, 14 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 10000mm, IP ...
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 5A, 14 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated