DD-12RFFS-RC8C20
Amphenol LTW
RBL, Large Size, Plastic, 5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle Wi ...
Description +
RBL, Large Size, Plastic, 5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 200mm, IP68 Unmated