DD-12AMMM-RL8D10
Amphenol LTW
RBL, Large Size, Plastic, 5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10000m ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
RBL, Large Size, Plastic, 5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated