DCD-12AMMM-QL8F02
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 2000mm, IP6 ...
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 2000mm, IP68 Mated