DCD-12AMDM-LL7A05
Amphenol LTW
Ceres, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Male Connector, Female (Power) + Male (Signal) Contact, Straight, 2 Points Lock, ...
Description +
Ceres, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Male Connector, Female (Power) + Male (Signal) Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Length 5000mm, IP67 Mated