DCD-12AFMM-QL8F10
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Male Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 10000mm, ...
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Male Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated