DCD-12AFEM-LL7A02
Amphenol LTW
Ceres, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Male (Power) + Female (Signal) Contact, Straight, 2 Points Lock ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ceres, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Male (Power) + Female (Signal) Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Length 2000mm, IP67 Mated