DC-04RFMS-RS8D20
Amphenol LTW
RBL, Large Size, Plastic, 20A, 04 pins, Female Connector, Male Contact, Square, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle With ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
RBL, Large Size, Plastic, 20A, 04 pins, Female Connector, Male Contact, Square, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 200mm, IP68 Unmated