CU-18BFFM-LL6A01
Amphenol LTW
Ceres, Middle Size, Plastic, 2A, 18 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Length 1000mm ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ceres, Middle Size, Plastic, 2A, 18 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Length 1000mm, IP66 Mated